Виховна робота

У дошкільному віці починається фактичне становлення особистості. Тому ми маємо на меті не лише дати дитині уявлення про навколишній світ, але й виділити при цьому такі змістовні опорні моменти , які слугуватимуть їй у майбутньому ціннісними орієнтирами. У нас є свій шлях, свої можливості впливати на дитину, своє освітнє завдання - формувати гармонійну, всебічно розвинену, творчу особистість, розуміння нерозривності зв'язку між минулим, сучасним і майбутнім.

Наші педагоги проводять цікаві та змістовні екскурсії для вихованців та їх батьків. Музейні експонати мають унікальну здатність впливати на інтелект, волю та емоції  людини водночас. Полюбивши і засвоївши цінності музейного простору, надалі діти стануть вдячними відвідувачами музейних залів і культурних заходів, а отже - інтелігентними, добре вихованими й освіченими людьми.

Важлива особливість міні-музеїв, як елементів розвивального середовища — участь у їх створенні дітей і батьків. Дошкільнята відчувають свою причетність до міні-музею: вони беруть участь в обговоренні його тематики, приносять з дому експонати. Діти старших груп проводять екскурсії для молодших, поповнюють їх своїми малюнками. Міні-музеї можна відвідувати кожен день, самому змінювати, переставляти експонати, брати їх в руки і розглядати. У звичайному музеї дитина — лише пасивний споглядач, а тут він — співавтор, творець експозиції. Причому, не тільки він сам, але і його тато, мама, бабуся і дідусь. Кожен міні-музей — результат спілкування, спільної роботи вихователя, дітей та їх сімей.