Навчальний процес

Пріоритетними напрямками роботи закладу є:

Патріотичне виховання
З метою виховання патріотизму, пропаганди досягнень  рідного народу, формування інтересу до усної народної творчості, розвитку творчих здібностей, позитивної поведінки та підняття настрою дітей у закладі облаштовані куточки патріотичного виховання, виготовлено папку «Мій рідний край», проводяться заняття, свята, ранки, музичні та тематичні розваги. Свої таланти діти демонструють під час цих заходів.

Ознайомлюючи вихованців з творчістю народних майстрів, формується у них бажання самим створювати красиві речі та оздоблювати їх за  зразками місцевих умільців.  В народі кажуть: «Хотіння – також уміння». Після засвоєння дітьми перших відомостей про конкретний промисел можна переходити до наступного етапу – навчання техніки даної діяльності. Щоб розвиток творчості відбувався успішно, потрібно оволодіти технічними прийомами ткання. Дітей навчають специфічної техніки, що характеризує конкретний промисел.  Прикладом є своєрідність угорського ткання, витинання та вишивки.  Місцеві майстрині користуються спеціальними  простими ткацькими станками, замість пряжі – відходи тканин (нарізуються тонкі стрічки). Навчання техніки ткання доцільно здійснювати за допомогою системи ігрових вправ дрібної моторики.

-                    Еколого-природничий
З метою пізнання навколишнього світу, виховання інтересу та любові до природи, дбайливого ставлення до оточуючого середовища в закладі проводяться екскурсії, піші переходи, виставки, бесіди, семінари – практикуми.
-          Забезпечення фізичного та психічного здоров’я дітей
Вихователями дошкільного закладу проводиться оздоровчо-профілактична робота. За віковими групами спланована і проводиться система за гартувальних заходів:
-                    ранкова гімнастика з корегувальними вправами. Під час оздоровчого періоду ранкова гімнастика проводиться на свіжому повітрі;
-                    дихальна гімнастика;
-                    корегувальні вправи по профілактиці сутулості, плоскостопу;
-                    ходьба босоніж;
-                    прогулянка на свіжому повітрі;
-                    загартування в групах після денного сну;
-                    гімнастика пробудження;
-                    фізхвилинки;
-                    оздоровлення дітей в літній період;