Наші досягнення

Напрям – народне мистецтво у художньо-естетичному вихованні дошкільників. Ткацтво.

В цьому угорському селі свої народні звичаї ,традиції.
                    Для занять по ознайомленню з народним прикладним мистецтвом оформляються куточки з предметами домашнього вжитку, керамікою, вишивками,  національними українськими та угорськими костюмами.
                  В селі Гать майже в кожній сім’ї жінки-трудівниці володіють ремеслом ткання килимів, доріжок, серветок. Враховуючи зацікавленість дітей до такого виду діяльності, вихователі дитсадка розробили систему навчання дітей простого ткацтва.
               Враховуючи, що фундамент естетичної культури закладається в дитинстві, педагоги дошкільного навчального закладу с. Гать зосередили увагу на сучасних методиках і прийомах організації художньо-творчої діяльності дошкільників.  У практиці роботи присутня творча інтеграція образотворчої діяльності з художньо-мовленнєвою, музичною, пізнавальною; використання нетрадиційного матеріалу у самостійній художній діяльності; організація виставок творчих робіт дітей і їх батьків, міні музей; проведення гурткової роботи.
                Обладнано спеціальну кімнату для праці.   На зразок великого станка використовуються маленькі прості станочки для даного виду ткання. На заняттях діти ознайомлюються з тканиною як з матеріалом, з якого можна виготовити пряжу, дізнаються про властивості ткання, про т , що можна виготовити: серветки, доріжки, килимки, рушнички. В головне – виготовлення кожного виробу повинне мати своє призначення, бути корисним: прикрасою для групи, подарунком,  предметом для ігор з ляльками.
               Під час роботи за ткацькими станочками діти виконують народні угорські пісні, що чули від бабусь та мам. Сприятливий емоційний настрій дітей, радість спілкування у праці, насолода, отримана при створенні предмета вжитку, дуже важливі для загального розвитку дитини.
               Гатянський дошкільний навчальний заклад є переможцем обласного конкурсу на кращий ДНЗ  2011 року.